ABELINE polica rockstone 500mm, 2x otvor, biela mat AE502-0101
ABELINE polica rockstone 500mm, 2x otvor, biela mat AE502-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AE502-0101 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ABELINE |
| Rozměr | 500x72x100 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 72 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Solid Surface - Umělý kámen |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání/lepení |
| Hmotnost / ks | 1.5800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913932878 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
RAV LABE Batéria sprchová/vaňová vstavaná s keramickým prepínačom – stará mosadz L086SM
na objednávku225,05 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
TRAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 655
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
277,37 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €

