ABELINE polica rockstone 600mm, 2x otvor, biela mat AB602-0101
ABELINE polica rockstone 600mm, 2x otvor, biela mat AB602-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AB602-0101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ABELINE |
| Rozměr | 600x12x100 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Lepení |
| Hmotnost / ks | 1.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913959868 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF22 radiátor 300x1200, bočné pripojenie, 1081 W, biely W422F-030-120-00
expedícia do 10 dní147,96 €
Mexen Flat CF22 radiátor 500x1300, bočné pripojenie, 1774 W, antracit W422F-050-130-66
na objednávku306,66 €

