ACCORD zrkadlo s fazetou 600x800mm, zaguľatené rohy, bez úchytu MF441
ACCORD zrkadlo s fazetou 600x800mm, zaguľatené rohy, bez úchytu MF441
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MF441 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ACCORD |
| Rozmer | 60x80x0,5 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 5 mm |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s fazetou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90°, Na nalepenie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 5.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913818714 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Doporučujeme přikoupit
MONTACK LEPÍ VŠETKO OKAMŽITE, montážna páska 2,5mx19mm 48507240
expedícia do 8 dní7,01 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
MONTACK LEPÍ VŠETKO NEVIDITEĽNE, montážne lepidlo, 80g 48507451
expedícia do 8 dní5,77 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AROWANA okrúhle zrkadlo v ráme ? 90cm, čierna mat AWB090
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €


