AFRODITE miska na postavenie, cement 4906
AFRODITE miska na postavenie, cement 4906
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-4906 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | AFRODITE |
| Rozmer | 305x32x104 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 32 mm |
| Hĺbka | 104 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Betón |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.8440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341064122 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Mohlo by vás zaujímať
LOUNGE mydlenka na postavenie, čierna mat 545114
expedícia do 8 dní46,79 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
BONNIE mydlenka na postavenie, bambus BN1135 57904
expedícia do 8 dní9,78 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €

