AIDA držiak uterákov 520x60mm, chróm AI520
AIDA držiak uterákov 520x60mm, chróm AI520
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AI520 |
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | AIDA |
| Rozmer | 596x40x60 mm |
| Dĺžka | 596 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062097225 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AIDA držiak uterákov dvojitý otočný, 320mm, chróm AI021
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SKA nástenná polica 450x140x160mm, čierna mat s bielou MDF doskou SKA401
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €

