AKIRA umývadlová skrinka 51,1x42x34cm, biela AK255
AKIRA umývadlová skrinka 51,1x42x34cm, biela AK255
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AK255 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AKIRA |
| Rozměr | 51,1x42x34 cm |
| Šířka | 511 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo, Úchytka |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963728 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
49,18 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ETIDE policová umývadlová skrinka 51,5x85x44 cm, biela mat ET505
expedícia do 8 dní144,48 €
Pri platbe vopred iba 137,00 €
182,61 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
VEGA umývadlová skrinka 51,5x72,6x43,6cm, 2xzásuvka, dub platín VG853
expedícia do 8 dní213,09 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €


