AKIRA vysoká skrinka 180x40x30cm, biela AK180
AKIRA vysoká skrinka 180x40x30cm, biela AK180
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AK180 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AKIRA |
| Rozměr | 40x180x30 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 29.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963711 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine SIMPLEX ECO skrinka za práčku 63x25x190cm, biela SIME715
expedícia do 8 dní87,29 €
Pri platbe vopred iba 83,00 €
PANEDA STRIP skrinka vysoká 35x165x31cm, ľavá/pravá, dub emporio PN265 59251
expedícia do 8 dní304,58 €
Pri platbe vopred iba 290,00 €
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skrinka vysoká 30x140x25cm, dub platín 51157
expedícia do 8 dní121,61 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €


