ALBA 4 LED svietidlo, 500x30x120 mm, 6 W, 230 V, chróm 25868CI
ALBA 4 LED svietidlo, 500x30x120 mm, 6 W, 230 V, chróm 25868CI
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-25868CI |
- úhel světla: 180°
- součástí balení je tenký 220 V AC transformátor (AED06-700IIP44), který se instaluje za zrcadlo
- sada obsahuje držák pro uchycení světla na zrcadlo (max. tl. 6 mm) nebo na galerku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 500x30x120 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Hliník-plast |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 840 lm |
| Životnost (LED) | 36000 hod. |
| Hmotnost / ks | 0.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913949500 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MULTISYSTEM uchytenie osvetlenia na galerku, chróm E27471EI
expedícia do 8 dní4,27 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRILLA závesné WC s elektronickým bidetom BLOOMING NB-R770D-1
expedícia do 8 dní815,49 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €
5 424,15 €
PURA BIG závesné WC s elektronickým bidetom USPA LUX UB-6635RU-1
expedícia do 8 dní1 037,78 €
Pri platbe vopred iba 959,00 €

