ALBRECHT vykurovacie teleso 400x1250 mm, stredové pripojenie, čierna mat 600.112.6
ALBRECHT vykurovacie teleso 400x1250 mm, stredové pripojenie, čierna mat 600.112.6
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-600.112.6 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | ALBRECHT |
| Rozmer | 400x1250 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Objem | 4.30 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 437 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| EAN | 8590913943041 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Háčik na vykurovacie rúrkové teleso, chróm 2602S/CR
expedícia do 8 dní7,59 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
111,44 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €
ALBRECHT vykurovacie teleso 400x1570 mm, stredové pripojenie, čierna mat 600.113.6
expedícia do 8 dní137,54 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
159,90 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €


