ALBRECHT vykurovacie teleso 600x1250 mm, stredové pripojenie, chróm 600.117.1
ALBRECHT vykurovacie teleso 600x1250 mm, stredové pripojenie, chróm 600.117.1
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-600.117.1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ALBRECHT |
| Rozměr | 600x1250 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Objem | 5.60 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 431 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| EAN | 8590913964718 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, rovný kábel, 400 W, chróm LT67444
expedícia do 8 dní108,65 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, chróm 202513
expedícia do 8 dní11,24 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen G05 uhlová termostatická sada s krytom S, Duplex, DN50, chróm - W907-958-910-01
expedícia do 10 dní46,63 €


