ALBRECHT vykurovacie teleso 600x1250 mm, stredové pripojenie, čierna mat 600.117.6
ALBRECHT vykurovacie teleso 600x1250 mm, stredové pripojenie, čierna mat 600.117.6
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-600.117.6 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | ALBRECHT |
| Rozmer | 600x1250 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Objem | 5.50 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 611 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 11.0000 kg |
| EAN | 8590913943089 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel/čierna, 500 W LT90500B
expedícia do 8 dní52,99 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
WICHER krycia rozeta pre stredové pripojenie 50 mm, čierna mat 600.315.6
expedícia do 8 dní27,96 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Háčik na vykurovacie rúrkové teleso, chróm 2602S/CR
expedícia do 8 dní7,59 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen G00 uhlová/priama termostatická sada s krytom R, Duplex, DN50, zlatá W908-900-905-50
expedícia do 10 dní61,72 €
Termostatická sada Mexen G00 hranatá/rovná, Duplex, DN50, biela - W908-900-20
expedícia do 10 dní43,80 €
Mexen G00 uhlová/priama termostatická sada s krytom S, Duplex, DN50, antracit - W908-900-910-66
expedícia do 10 dní54,18 €


