ALIX galerka s LED osvetlením, 106x70x17, 5cm, dub alabama AX106-0022
ALIX galerka s LED osvetlením, 106x70x17, 5cm, dub alabama AX106-0022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX106-0022 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ALIX GALERKY |
| Rozmer | 106x70x17,5 cm |
| Šírka | 1060 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 950 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 22.2000 kg |
| EAN | 8590913940064 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF22 radiátor 600x1100, spod. príp., 1741 W, biely W622F-060-110-00
expedícia do 10 dní247,25 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 600x1600, spod. príp., 2532 W, čierny W622F-060-160-70
expedícia do 10 dní453,21 €

