ALIX galerka s LED osvetlením, 2x dvierka, 126x70x17, 5cm, biela AX126-0030
ALIX galerka s LED osvetlením, 2x dvierka, 126x70x17, 5cm, biela AX126-0030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX126-0030 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ALIX GALERKY |
| Rozmer | 126x70x17,5 cm |
| Šírka | 1260 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 950 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 24.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883170 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF22 radiátor 400x1000, spod. príp., 1138 W, biely W622F-040-100-00
expedícia do 10 dní186,15 €
Mexen Flat CVF22 radiátor 400x1300, spod. príp., 1479 W, biely W622F-040-130-00
expedícia do 10 dní227,17 €
284,60 €

