ALIX galerka s LED osvetlením 66x70x17, 5cm, ľavá / pravá, brest bardini AX166-0013
ALIX galerka s LED osvetlením 66x70x17, 5cm, ľavá / pravá, brest bardini AX166-0013
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX166-0013 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ALIX GALERKY |
| Rozmer | 66x70x17,5 cm |
| Šírka | 660 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 950 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 19.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896415 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
expedícia do 8 dní
159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
expedícia do 8 dní
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 60cm, chróm SH060
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco LEMIS XL 6S-IF 523034 drez s odkvapom, obojstr. nerez kartáčovaná, vstav/do roviny
expedícia do 4 dní248,05 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €

