ALIX galerka s LED osvetlením 66x70x17, 5cm, ľavá / pravá, dub strieborný AX166-0011
ALIX galerka s LED osvetlením 66x70x17, 5cm, ľavá / pravá, dub strieborný AX166-0011
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX166-0011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ALIX GALERKY |
| Rozmer | 66x70x17,5 cm |
| Šírka | 660 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 950 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 19.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896422 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
expedícia do 8 dní
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 60cm, chróm SH060
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Aran elektrický radiátor 960 x 500 mm, 500 W, biely - W306-0960-540-00-20
expedícia do 10 dní164,36 €
170,80 €
160,63 €

