ALIX galerka s LED osvetlením 96x70x17, 5cm, brest bardini AX196-0013
ALIX galerka s LED osvetlením 96x70x17, 5cm, brest bardini AX196-0013
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX196-0013 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ALIX GALERKY |
| Rozmer | 96x70x17,5 cm |
| Šírka | 960 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 950 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 21.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896477 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GRETA galerka s LED osvetlením, 81x70x14cm, čierna mat GR085-0035
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
622,27 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
GEMINI LED podsvietené zrkadlo 900x900mm GM092
expedícia do 8 dní280,71 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €

