ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x72,5x45cm, dub emporio AI365
ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x72,5x45cm, dub emporio AI365
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI365 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 61,5x72,5x44,7 cm |
| Šírka | 615 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hĺbka | 447 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 28.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914591 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
304,58 €
Pri platbe vopred iba 290,00 €
ALTAIR vysoká skrinka 35x150x31cm, dub emporio AI450
na objednávku251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 70 cm, 1 zásuvka, dub - 91AX0-0700-470-1-81
expedícia do 10 dní197,32 €
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 70 x 20 cm, matne šedá - 91A20-0700-235-1-62
expedícia do 10 dní48,72 €
460,00 €


