ALTAIR umývadlová skrinka 77,5x60x45cm, biela AI280
ALTAIR umývadlová skrinka 77,5x60x45cm, biela AI280
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 77,5x60x45,3 cm |
| Šírka | 775 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 453 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 30.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914348 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
75,87 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
Aqualine ALTAIR vysoká skrinka 35x150x31cm, biela AI150
expedícia do 8 dní251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
Aqualine ALTAIR vysoká skrinka s košom 40x184x31cm, biela AI185L
expedícia do 8 dní333,55 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 600 x 700 mm, spodné pripojenie, 1157 W, biely - W622-060-070-00
expedícia do 10 dní125,61 €


