ALTAIR umývadlová skrinka 77,5x60x45cm, dub emporio AI380
ALTAIR umývadlová skrinka 77,5x60x45cm, dub emporio AI380
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI380 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 77,5x60x45,3 cm |
| Šírka | 775 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 453 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 29.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914614 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
ALTAIR doska pod umývadlo 78,5x45,7 cm, antracit bridlice AI882
expedícia do 8 dní75,87 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
ALTAIR vysoká skrinka 35x150x31cm, dub emporio AI450
na objednávku251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
Mohlo by vás zaujímať
421,91 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
ALTAIR skrinka s doskou 78,5 cm, biela/antracit bridlice AI280-03
expedícia do 8 dní327,07 €
Pri platbe vopred iba 311,00 €
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 77,5x60x45cm, čierna mat AI680
expedícia do 8 dní266,45 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €


