ALTAIR vysoká skrinka s košom 40x184x31cm, ľavá, dub emporio
ALTAIR vysoká skrinka s košom 40x184x31cm, ľavá, dub emporio
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI485L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR |
| Rozměr | 40x184x31 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1840 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Směr otevírání | Levé |
| Výbava | Koš na prádlo: součástí, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946622 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
| S košom | ano |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
VEGA skrinka vysoká s košom, 40x184x31 cm, dub platín VG980
expedícia do 8 dní262,64 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €
VEGA skrinka vysoká s košom, 40x184x31cm, biela VG180
expedícia do 8 dní258,84 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €


