ALTIS BLACK posuvné dvere 1670-1710mm, výška 2000mm, číre sklo
ALTIS BLACK posuvné dvere 1670-1710mm, výška 2000mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4412B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Šířka | 1700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 655 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 1670 mm |
| Instalační šířka do | 1710 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 37.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913991745 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 170x100x3, 5cm 72918
expedícia do 8 dní668,42 €
Pri platbe vopred iba 619,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS posuvné dvere 1670-1710mm, výška 2000mm, číre sklo
expedícia do 8 dní637,08 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
ALTIS BLACK posuvné dvere 1770-1810mm, výška 2000mm, číre sklo
expedícia do 8 dní720,85 €
Pri platbe vopred iba 668,00 €
ALTIS posuvné dvere 1770-1810mm, výška 2000mm, číre sklo
expedícia do 8 dní677,15 €
Pri platbe vopred iba 627,00 €

