ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL1512BAL1582B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 460 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 86.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905759 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
304,15 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €


