ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000 mm, Ľ/P variant AL4112BAL6112B
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000 mm, Ľ/P variant AL4112BAL6112B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4112BAL6112B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 140x100 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 575 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 105.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913906220 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1400x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1415EL3415EL3415
expedícia do 8 dní800,56 €
Pri platbe vopred iba 740,00 €
756,45 €
Pri platbe vopred iba 699,00 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000 mm, L/P variant, číre sklo RL1415RL3415
expedícia do 8 dní937,05 €
Pri platbe vopred iba 866,00 €


