ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800 mm, Ľ/P variant AL4212BAL5912B
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800 mm, Ľ/P variant AL4212BAL5912B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4212BAL5912B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 150x80 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 625 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 73.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913906237 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Apia výsuvná sprchová kabína 110 x 90 cm, transparentná, chróm - 840-110-090-01-00
expedícia do 10 dní297,48 €
Mereo Lima sprchový kút, 90x110x90x190 cm CK85623K
expedícia do 8 dní768,60 €
Pri platbe vopred iba 756,00 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 90 x 110 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A6T-090-110-65-00-P
expedícia do 10 dní462,36 €


