ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900 mm, Ľ/P variant AL4212BAL6012B
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900 mm, Ľ/P variant AL4212BAL6012B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4212BAL6012B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 150x90 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 625 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 76.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913906244 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút ľavý 110 x 80 cm, priehľadný, chróm - 8A6-110L-080P-01-00
expedícia do 10 dní512,40 €
SANSWISS DIVERA Rohový vstup dvojdielny s krídlovými dverami aluchróm číre D22DE2B80115007
na objednávku773,23 €
Pri platbe vopred iba 716,00 €
SAT Walk-in XM 1075x2000 a stena SATBWIXM110STE80C
expedícia do 4 dní836,56 €
Pri platbe vopred iba 700,00 €


