ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000 mm, Ľ/P variant AL4312BAL6112B
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000 mm, Ľ/P variant AL4312BAL6112B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4312BAL6112B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 160x100 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 675 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 81.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913906282 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
832,86 €
Pri platbe vopred iba 769,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000mm, hranaté pojazdy TL1610-5002
expedícia do 8 dní783,55 €
Pri platbe vopred iba 724,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1600x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1815EL3415EL3415
expedícia do 8 dní824,87 €
Pri platbe vopred iba 762,00 €


