ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900 mm, Ľ/P variant AL4312BAL6012B
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900 mm, Ľ/P variant AL4312BAL6012B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4312BAL6012B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 160x90 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 675 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 78.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913906275 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900 mm, L/P variant, číre sklo RL1615RL3315
expedícia do 8 dní989,15 €
Pri platbe vopred iba 914,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900mm L/P variant EL1815EL3315
expedícia do 8 dní551,53 €
Pri platbe vopred iba 509,00 €
822,44 €
Pri platbe vopred iba 760,00 €


