ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL1592BAL1582B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 420 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 82.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905766 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 90x80x4cm, hladká HS8090
expedícia do 8 dní270,91 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV11 400x1000, spod. príp., 648 W, antracit W611-040-100-66
na objednávku128,72 €


