ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1070-1110mm, výška 2000mm, číre sklo AL3912B
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1070-1110mm, výška 2000mm, číre sklo AL3912B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL3912B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA - POSUVNÉ DVERE DO NIKY ALTIS LINE

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 425 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1070 mm |
| Inštalačná šírka do | 1110 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 49.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885860 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, biela 46511
expedícia do 8 dní340,57 €
Pri platbe vopred iba 316,00 €
274,20 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DEEP sprchové dvere 1100x1650mm, číre sklo MD1116
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
ALTIS LINE posuvné dvere 1070-1110mm, výška 2000mm, číre sklo AL3915C
expedícia do 8 dní458,59 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere 1100mm, číre sklo ZL1311
expedícia do 8 dní429,45 €
Pri platbe vopred iba 398,00 €


