ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1370-1410mm, výška 2000mm, číre sklo AL4112B
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1370-1410mm, výška 2000mm, číre sklo AL4112B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4112B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA - POSUVNÉ DVERE DO NIKY ALTIS LINE

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 575 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1370 mm |
| Inštalačná šírka do | 1410 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885891 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
192,69 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
na objednávku
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 140x80x3, 5cm HI14080
expedícia do 8 dní467,47 €
Pri platbe vopred iba 436,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 110 x 80 cm, grafit, zlatá - 871-110-080-43-50
expedícia do 10 dní518,29 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 110 x 80 cm, priehľadný, zlatý - 834T-110-080-50-00-P
expedícia do 10 dní512,40 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s ľavým výklopným uchytením 110 x 80 cm, priehľadný, čierny - 834T-110-080-70-00-L
expedícia do 10 dní497,69 €


