ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1470-1510mm, výška 2000mm, číre sklo AL4212B
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1470-1510mm, výška 2000mm, číre sklo AL4212B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4212B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA - POSUVNÉ DVERE DO NIKY ALTIS LINE

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 625 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1470 mm |
| Inštalačná šírka do | 1510 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 35.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885907 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
436,75 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
495,22 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €
Mohlo by vás zaujímať
549,29 €
Pri platbe vopred iba 509,00 €
THRON KOMPONENT sprchové dvere 1480-1510 mm, číre sklo TL5015A BOX 1/2
expedícia do 8 dní245,88 €
Pri platbe vopred iba 228,00 €
EASY LINE sprchové dvere 1500mm, číre sklo EL1515
expedícia do 8 dní385,75 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €


