ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1570-1610mm, výška 2000mm, číre sklo AL4312B
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1570-1610mm, výška 2000mm, číre sklo AL4312B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4312B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA - POSUVNÉ DVERE DO NIKY ALTIS LINE

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 675 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1570 mm |
| Inštalačná šírka do | 1610 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 37.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885914 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x100x3, 5cm HI160100
expedícia do 8 dní676,93 €
Pri platbe vopred iba 632,00 €
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 160x100x3, 5cm 72920
expedícia do 8 dní658,94 €
Pri platbe vopred iba 611,00 €
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 1250x130x55mm GMO18B
expedícia do 8 dní359,78 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DEEP sprchové dvere 1100x1650mm, číre sklo MD1116
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
DEEP sprchové dvere 1600x1650mm, číre sklo MD1616
expedícia do 8 dní338,39 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €
THRON LINE KOMPONENT sprchové dvere 1580-1610 mm, číre sklo TL5016A BOX 1/2
expedícia do 8 dní254,61 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €


