ALTIS LINE BLACK štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, rohový vstup, číre sklo
ALTIS LINE BLACK štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, rohový vstup, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL1582BAL1582B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 395 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 78.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905735 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 80x80x4cm, biela 42511
expedícia do 8 dní250,97 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, rohový vstup, číre sklo AL1580CAL1580C
expedícia do 8 dní693,94 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
770,77 €
Pri platbe vopred iba 714,00 €


