ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL1510CAL1580C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 460 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 86.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905698 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
DINO sprchové sedátko, 37,5x29,5cm, sklopné, biela DI82
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 5 S-IF 521625 drez s odkvapom, drez vpravo nerez lesk vstavaný/do roviny
na objednávku1 688,49 €
Pri platbe vopred iba 1 563,00 €


