ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000 mm, Ľ/P variant AL3915CAL6115C
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000 mm, Ľ/P variant AL3915CAL6115C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL3915CAL6115C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 110x100 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 425 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 93.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905957 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-H Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 120 x 90 cm, priehľadný, čierny - 8A5-120L-090P-70-00
expedícia do 10 dní512,40 €
1 284,37 €
Pri platbe vopred iba 1 186,00 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 120 x 90 cm, matná, strieborná - 871-120-090-31-95
expedícia do 10 dní550,70 €


