ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800 mm, Ľ/P variant AL3915CAL5915C
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800 mm, Ľ/P variant AL3915CAL5915C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL3915CAL5915C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 110x80 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 425 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 87.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905933 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
EASY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, číre sklo L/P varianta
expedícia do 8 dní613,36 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant, brick sklo EL1138EL3238
expedícia do 8 dní485,55 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1100x800mm, L/P variant, Brick sklo EL1138EL3238EL3238
expedícia do 8 dní731,10 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €


