ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800 mm, Ľ/P variant AL3015CAL5915C
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800 mm, Ľ/P variant AL3015CAL5915C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL3015CAL5915C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 120x80 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 475 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 91.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905964 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
WAVE skrinka vysoká 35x140x30cm, ľavá/pravá, biela (WA244LP) WA245-3030
expedícia do 8 dní462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
Mexen Box-A otvorená skrinka s policou 30 cm, matná čierna - 91AX2-0300-470-0-71
expedícia do 10 dní152,02 €


