ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000 mm, Ľ/P variant AL4215CAL6115C
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000 mm, Ľ/P variant AL4215CAL6115C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4215CAL6115C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 150x100 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 625 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 79.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913906077 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Apia výsuvná sprchová kabína 120 x 90 cm, transparentná, chróm - 840-120-090-01-00
expedícia do 10 dní306,43 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 90 x 120 cm, grafit, kartáčovaný nikel - 871-090-120-41-97
expedícia do 10 dní562,48 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 90 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8A5-090L-120P-70-00
expedícia do 10 dní512,40 €


