ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900 mm, Ľ/P variant AL4315CAL6015C
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900 mm, Ľ/P variant AL4315CAL6015C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4315CAL6015C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 160x90 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 675 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 78.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913906091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, dub alabama strip
expedícia do 8 dní1 440,28 €


