ALTIS LINE posuvné dvere 1070-1110mm, výška 2000mm, číre sklo AL3915C
ALTIS LINE posuvné dvere 1070-1110mm, výška 2000mm, číre sklo AL3915C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL3915C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 425 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1070 mm |
| Inštalačná šírka do | 1110 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 49.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885747 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
170,83 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, biela 46511
expedícia do 8 dní340,57 €
Pri platbe vopred iba 316,00 €
274,20 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 130 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 8151-130-100-50-00
expedícia do 10 dní391,68 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 130 x 100 cm, priehľadný, biely - 834T-130-100-20-00-P
expedícia do 10 dní547,73 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 130 x 100 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 834T-130-100-65-00-P
expedícia do 10 dní594,85 €


