ALTIS LINE posuvné dvere 1470-1510mm, výška 2000mm, číre sklo AL4215C
ALTIS LINE posuvné dvere 1470-1510mm, výška 2000mm, číre sklo AL4215C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4215C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 625 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1470 mm |
| Inštalačná šírka do | 1510 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 35.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885785 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
192,69 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
na objednávku
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
436,75 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-B Duo výklopný sprchovací kút 90 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8A2-090-070-01-00
expedícia do 10 dní362,23 €
Mexen Lunar Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 90 x 70 cm, priehľadný, biely - 834-090L-070P-20-00
expedícia do 10 dní559,51 €


