ALTIS LINE štvorcový sprchovací kút 1000x1000 mm, rohový vstup, číre sklo AL1510CAL1510C
ALTIS LINE štvorcový sprchovací kút 1000x1000 mm, rohový vstup, číre sklo AL1510CAL1510C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL1510CAL1510C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 525 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 94.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905650 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE ROUND štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, okrúhle pojazdy TL1010-5005
expedícia do 8 dní679,70 €
Pri platbe vopred iba 628,00 €
ZOOM LINE štvorcová sprchová zástena 1000x1000mm, číre sklo ZL5416
expedícia do 8 dní673,51 €
Pri platbe vopred iba 624,00 €
EASY LINE štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní516,81 €
Pri platbe vopred iba 477,00 €


