ALTIS LINE štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, rohový vstup, číre sklo AL1580CAL1580C
ALTIS LINE štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, rohový vstup, číre sklo AL1580CAL1580C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL1580CAL1580C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 395 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 78.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905674 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ELSE sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 80x80cm, biela 800.111.4
expedícia do 8 dní282,90 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Britta BR1B-LK 859x712 Kábel vľavo Čierna BR1B-LK
expedícia do 7 dní433,73 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
PMH Elektrický sušiak Britta BR1SS-R 859x712 Priame napojenie vpravo Leštená nerez BR1SS-R
expedícia do 7 dní441,89 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
PMH Elektrický sušiak Britta BR1B-RK 859x712 Kábel vpravo Čierna BR1B-RK
expedícia do 7 dní433,73 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €


