ALTIS LINE štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, rohový vstup, číre sklo AL1590CAL1590C
ALTIS LINE štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, rohový vstup, číre sklo AL1590CAL1590C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL1590CAL1590C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 455 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 86.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905667 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARENA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, štvorec 90x90x4cm, biela 71601
expedícia do 8 dní334,76 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen dvojrúrkový radiátorový ventil DN50, priamy 1/2" x16 mm, nikel - W912-016-01
expedícia do 10 dní18,11 €
Mexen G03 sada termostatická dvojrúrková DN50, priama 1/2"x3/4", nikel - W912-012-938-01
expedícia do 10 dní18,34 €
Mexen radiátorový ventil dvojrúrkový DN50, priamy 1/2"x3/4", nikel - W912-012-01
expedícia do 10 dní13,01 €


