ALYA vykurovacie teleso oblé 500x1420mm, chróm LLC203
ALYA vykurovacie teleso oblé 500x1420mm, chróm LLC203
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LLC203 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALYA |
| Rozměr | 500x1420 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1420 mm |
| Objem | 6.30 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 450 mm |
| Výkon | 457 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 10.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947537 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, chróm 202513
expedícia do 8 dní11,24 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 135 x 75 cm, čierny rám, čierna - 8C2-135-075-70-70-L
expedícia do 10 dní500,62 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 135 x 75 cm, priehľadný, čierny - 8151-135-075-70-00
expedícia do 10 dní350,45 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 135 x 75 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-135-075-50-00
expedícia do 10 dní497,69 €


