ALYA vykurovacie teleso oblé 600x1110mm, chróm LLC202
ALYA vykurovacie teleso oblé 600x1110mm, chróm LLC202
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LLC202 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALYA |
| Rozměr | 600x1110 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Objem | 5.60 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 550 mm |
| Výkon | 416 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 9.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947520 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, číra 202500
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 105 x 85 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-105-085-70-77-L
expedícia do 10 dní450,58 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravým pántom 105 x 85 cm, priehľadný, chróm - 8A5T-105-085-01-00-P
expedícia do 10 dní424,05 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 105 x 85 cm, priehľadný, čierny - 8C2-105-085-70-00
expedícia do 10 dní427,02 €


