ALYA vykurovacie teleso oblé 600x1703mm, chróm LLC205
ALYA vykurovacie teleso oblé 600x1703mm, chróm LLC205
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LLC205 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALYA |
| Rozměr | 600x1703 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1703 mm |
| Objem | 8.90 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 700 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 550 mm |
| Výkon | 644 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947704 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, chróm 202513
expedícia do 8 dní11,24 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, rovný kábel, 600 W, chróm LT67446
expedícia do 8 dní112,45 €
Pri platbe vopred iba 107,00 €
CORNER COMBI SIMPLY pripojovacia sada ventilov triaxiálne, pravé prevedenie, chróm CP330S
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mohlo by vás zaujímať
91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
174,97 €
Pri platbe vopred iba 166,00 €


