ALYA vykurovacie teleso rovné 450x803mm, chróm LLR101
ALYA vykurovacie teleso rovné 450x803mm, chróm LLR101
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LLR101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALYA |
| Rozměr | 450x803 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 803 mm |
| Objem | 3.50 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 400 mm |
| Výkon | 266 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 6.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947636 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, chróm 202513
expedícia do 8 dní11,24 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
49,18 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
POSEIDON vykurovacie teleso 450x1140mm, biela PS411
expedícia do 8 dní129,24 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €


