AMADEO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P variant, Brick sklo BTS100BTP80
AMADEO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P variant, Brick sklo BTS100BTP80
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-BTS100BTP80 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AMADEO |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 390 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 46.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913923821 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
914,48 €
Pri platbe vopred iba 845,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-80MR-B
expedícia do 8 dní717,55 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €


