AMADEO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, Brick sklo BTS100BTP90
AMADEO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, Brick sklo BTS100BTP90
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-BTS100BTP90 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AMADEO |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 390 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 48.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913923838 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, číre sklo, pravé GT5690-10CR-B
expedícia do 8 dní674,48 €
Pri platbe vopred iba 623,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, číre sklo, pravé GT5690-10CR-G
expedícia do 8 dní697,41 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm
expedícia do 8 dní547,71 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €


